Telefon takip programı sayesinde insanlar, tahminlerinin çok ötesinde farklı işlemleri yapabilir. Bu işlemler üzerinden elde edilen bilgiler sayesinde, farklı sorunları çözebilir ve sevdiklerini bir takım tehlikelerden koruyabilir. Casus yazılım adıyla da bilinen bu programın yetenekleri arasında sadece telefon dinleme değil, birçok işlem vardır. Bundan dolayı da geçmişte kullanılan yöntemlerden çok daha üstün olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Değişen zaman ile birlikte, farklı güvenlik sorunlarının da artık çok daha net bir şekilde hissedildiğini söylemek yanlış olmaz. Aileler çocuklarını tek başına dışarı çıkarmaya korkmaktadır. Fakat bunun haricinde de farklı sorunlar vardır. Bu ve benzer sorunların tamamının büyük ölçüde telefon takip programı tarafından giderildiğini söylemek yanlış olmaz. Bu yazılım ile birlikte insanların yaşamları çok daha güzel olacak ve yaşam kaliteleri artacaktır.

Çocuğunun dışarıda ne yaptığını, nerelere gittiğini ve kimlerle görüştüğünü merak eden aileler, telefon takip programı sayesinde bu bilgileri öğrenebilir. Bunun dışında aldatıldığını düşünen kişiler, söz konusu durumun ne kadar gerçek olduğunu anlayabilirler. Alzheimer hastası olan yaşlıların kaybolma riskleri tamamen ortadan kaldırılabilir. Bu ve benzer durumların çözümü için geliştirilen ve casus program olarak da bilinen ürünün beklentileri tam olarak karşılayacağını söylemek yanlış olmaz.

Telefon Takip Programı Nasıl Kurulur?

Telefon takip programı, kurulumu son derece basit olan bir yazılımdır. Söz konusu işlem, hemen herkes tarafından çok rahat bir şekilde yapılabilir. Bahse konu işlem için öncelikle internette bulunan kurulum videolarının izlenmesi faydalı olacaktır. Bunun haricinde ise kurulumun sadece Android sisteme sahip cihazlara yapılacağı unutulmamalıdır. Ayrıca uzaktan telefona casus yazılım kurulumu yapılmasının mümkün olmadığı da bilinmelidir. Bütün bu hususlar dikkate alındıktan sonra önce yazılım satın alınmalıdır. Daha sonra ise kurulum aşamasına geçilebilir.

Kurulum için öncelikle telefonun ayarlar bölümüne girip, buradan dışarıdan gelen uygulamaların kurulumuna izin verilmesi gerekir. Benzer işlem Google Play için de yapılır. Çünkü telefon takip programı, dışarıdan indirilen bir yazılımdır. Bu izinler verilmeden kurulum yapılması söz konusu dahi değildir. İzinler verildikten ve videodaki diğer adımlar da izlenmeli ve böylece kurulum yapılmalıdır. Standart bir mobil uygulama kurulumunun son aşamada uygulanacağını söylemek yanlış olmaz.

Telefon Takip Programı Neler Yapar?

Telefon takip programı tarafından yapılan işlemler, insanların beklentilerinin üzerindedir. Bu yazılım, yüklendiği mobil cihazın kontrolünü tamamen ele geçirir ve bu aşamadan sonra istenilen her türlü bilginin elde edilmesini sağlar. Bahse konu işlemlerden bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Sim kart yani telefon hattı üzerinden yapılan görüşmelerin dinlenmesi
 • Facebook takip
 • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan görüşmelerin takibi
 • Galeri takip
 • Ortam dinleme
 • Whatsapp takip
 • Ortam izleme
 • Skype takip
 • Sosyal medya uygulamalarının izlenmesi
 • Mobil uygulamalardan yapılan işlemlerin tamamının takibi
 • İnternet geçmişi öğrenme
 • Web sitesi engelleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir